Dětský příměstský cyklo kemp 2020

logo děti na kolech příměstské kempy Topsports

příměstský cyklo kemp 2020 - Karl. Vary triatlon


Datum konáníCena do 20.5.Cena do 30.6.Cena od 1.7.Poznámka Přihláška
24. 08. - 28. 08. 2020 3490 Kč 3890 Kč 4190 Kč


Centrum kempu:    Karlovy Vary  -  Rolava​ - CITY triatlon 

 • kemp je určen pro děti ve věku od 5 do 15 let (je určen pro plavce)
 • sportovní týden s plaváním, na kolech a s během probíhá formou příměstského tábora a je zaměřený na BEZPEČNOST s jednodenními výlety, obratnostními soutěžemi, zdoláváním překážek, hrami na kole i bez kola, doplněno výtvarnými činnostmi a informacemi pro děti o jejich kole - např. Kde je řetěz?
 • zajištění stravy 3x denně (svačina, teplý oběd, svačina), pitný režim po celý den
 • završením týdne je opravdový závod o věcné ceny s podívanou pro rodiče součástí pátečního CITY TRIATHLONU v žákovských kategoriích se současně s dětmi z jednotlivých týmu porovnají děti z našeho kempu
 • menší děti naučíme bezpečně a plynule své kolo ovládat a větší děti zdolávat malé a velké překážky
 • kolo vám můžeme i zapůjčit
 • ,,plavec,, je ten kdo uplave sám 25 metrů bez přestávky a bez dotyku břehu

 

Program:

 

pondělí - pátek 8:00 - 16:30 

 

Doplňující aktivity:

 

bezpečnost, jízda terénem, pohyb po cyklostezce, údržba kola - dětské podání (něco o tom, jak kolo funguje, drobný servis), osobní seznámení se světovými triatlonisty a možná i jejich autogramiáda ;-), nahlédnutí pod pokličku organizace CITY TRIATHLON

 

Jak se přihlásit?

 

 1. vyplnění on-line přihlášky
 2. telefonicky na čísle 607877791
 3. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí po termínu spuštění on-line přihlášek napsat e-mail s termínem a jménem dítěte, např.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. na cyklo do Karlových Varů. Zašleme Vám potvrzující e-mail.

Kapacita kempu je naplněná, když políčko s termínem zčervená.

 

Cena zahrnuje: 

 

 • program kurzu se zkušenými lektory
 • 2x denně svačinu a 1x denně teplý oběd
 • pitný režim
 • výuku jízdy na kole přes překážky - technika
 • Alexův odznak
 • sportovní tričko kempu
 • případné vstupy - výlet
 • startovné na dětské závody v ceně kempu  
 • náhradní program v případě velkého deště
 • nově úrazové pojištění, dříve jen připojištění
 • měřený reálný páteční závod s dalšími dětmi v žákovských kategoriích
 • závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením a možná i se lvem Alexem

 

při zaplacení do 20.5.2019 je cena kempu nejlevnější, následně - do 30.6. je kempovné o 300 Kč dražší (přihlášení v den kempu je možné, ale cena může být až dvojnásobná)

storno k odhlášení: 14 dní před kempem vracíme 70 % z ceny kurzu, pak do dne začátku kurzu vracíme 20 % ze zaplacené částky

sourozenecká sleva nebo sleva při návštěvě více termínů je 10 %

 

S dětmi obědváme:

 

Restaurace - Novissimo ***** (mapa)

 

Předběžný týdenní program:

 

 

8:00 - 8:20

8:30 - 11:45

 

13:00 -14:00

14:00 - 16:30

15:30 - 16:30

Pondělí rozcvička běh, plavání oběd kreslení kolo vyzvedávání dětí
Úterý rozcvička dopravní hřiště oběd beseda jízda na kole vyzvedávání dětí
Středa rozcvička cyklo výlet oběd hra cyklo výlet vyzvedávání dětí
Čtvrtek rozcvička běh, plavání oběd facepainting kolo vyzvedávání dětí
Pátek rozcvička závod oběd autogramiáda závod, vyhlášení vyzvedávání dětí

 

Dětský příměstský TRI kemp 2019 na Rolavě

Triatlonový kemp a jeho první ročník! Jako příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 15 let. Je zaměřen na výuku jízdy na kolech, běhu a lehce i plavání, bezpečnost pohybu jednotlivců i skupin a jízdu přes cyklo překážky. Ve spolupráci se Světovým pohárem CITY TRIATHLON a zasvěcení dětí do této akce zábavnou a naučnou formou budou děti nadšeni. Kemp je obohacen o pestrý a bohatý doprovodný program. Na začátku týdne jsou děti rozděleny dle dovedností do menších skupinek, aby se mohly jejich schopnosti rozvíjet rychleji. Zúčastnění si mohou vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti, jízdu v lese i po cyklostezce. Dozví se o svém kole, jak funguje a jak o něj co nejlépe dbát. Každodenní výjezdy, výběhy nebo plavání za dobrodružstvím na delší a kratší trasy doplňuje i fakt, že se z areálu děti s instuktory dostanou po stezce bez kontaktu s dopravními prostředky ať už do lesa nebo k řece. Součástí pětidenního kempu je také jednodenní výlet, dle počasí s koupáním. V případě zájmu lze přihlásit jednotlivce i sourozence jen na pár dní - řešíme individuálně. Pro děti  je rovněž připraveno setkání minimálně s jedním světovým TRI atletem a také samotný trénink/jízda/výlet. O zábavu dětí se navíc stará náš maskot lev Alex. Vyvrcholením celého týdne je pak pro všechny závod o věcné ceny, které jsou shodné pro všechny účastníky. Kempy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi pokročilé cyklisty a triatlonisty.

Po celou dobu kempu se o Vaše děti starají vyškolení instruktoři společnosti Topsports, kteří jsou sami aktivními sportovci a mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi. Jsou školeni odborníky na práci s dětmi. 

Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 hodin a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází ve sportovním areálu Rolava pod zastřešenou plochou na in-line brulení (roh areálu směr Kaufland). Čas příchodu záleží na rodičích/prarodičích, děti můžete přivést v časovém rozmezí od 7:30 do 9:00 hodin dle Vašich časových možností. Děti odchází podle potřeby i písemných pokynů od rodičů kdykoli od 15:00 do 16:30 hodin. K dispozici jsou uzamčené prostory pro uschování kola po celé trvání kempu. Zahájením každého dne je rozcvička, která je sestavena z netradičních her a soutěží. Na začátku týdne rozdělujeme děti dle předvedených dovedností do menších skupinek, aby se mohly jejich schopnosti rozvíjet rychleji. 

V průběhu celého dne dbáme na pravidelný pitný režim dětí, který je zajištěn na místě i v restauraci. Dopolední svačina skládající se z pokrmů dle na místě vyvěšeného jídelníčku (např. chléb se šunkou a jablko) je společně s odpolední svačinou doplňkem k hlavnímu jídlu dne, na které chodíme do restaurace Novissimo (oběd - polévka a hlavní jídlo). Restauraci jsme pro vás označili hvězdičkami dle oblíbenosti rodičů a malé ankety z minulých let. Znázornili jsme její polohu i na mapě.

Každý z účastníků si u nás může zapůjčit kompletní vybavení, a to kolo a přilbu. Cena za cyklistický komplet na celý týden činí 550 Kč. Tento požadavek je potřeba vyplnit v on-line přihlášce nebo dodatečně přiobjednat před začátkem kempu.

Celková cena kempu zahrnuje kompletní program s výukou jízdy na kole, vstupné na výlet a atrakce, úrazové pojištění, pitný režim, denně teplý oběd a 2x svačinu (kromě celodenního výletu, kdy mají děti 2x svačinu a místo obědu vuřty, které si opékají), Alexův odznak, sportovní vestu kempů, měřený cyklo závod o věcné ceny a závěrečné překvapení. Zvýhodněná cena platí při provedení platby do 20. 5. 2019, následně se cena kempu zvyšuje. Slevu ve výši 10 % poskytujeme při přihlášení dítěte na více termínů nebo při přihlášení sourozenců. Slevy nelze sčítat a nejvyšší možná sleva je 10 %. V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70% ze zaplacené částky, poté (méně než 14 dní před začátkem kempu) 20 % ze zaplacené částky.

Cyklo kempy probíhají v Karlových Varech již třetím rokem, letos ve čtyřech týdnech, a proto pevně věříme, že si vyberete vyhovující termín. Pokud však není kolo pro Vaše děti dostatečně "IN", doporučujeme zúčastnit se některého z našich In-line kempů.

Partneři:

GOOD partners:
Logo MyQ Logo MyQ Logo MŠMT
Logo Rockmachine
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Gutovka
Ski škola Šmejdíř Černý důl Sportobchod.cz
KV City Rolava
Logo Kupkolo
Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše
powerslide Weleda maxinuta Koloběžky kostka Kolobka