Dětský příměstský cyklo kemp 2020

logo děti na kolech příměstské kempy Topsports

příměstský cyklo kemp 2020 - Karlovy Vary


Datum konáníCena do 20.5.Cena do 30.6.Cena od 1.7.Poznámka Přihláška
13. 07. - 17. 07. 2020 3490 Kč 3890 Kč 4190 Kč
20. 07. - 24. 07. 2020 3490 Kč 3890 Kč 4190 Kč
27. 07. - 31. 07. 2020 3490 Kč 3890 Kč 4190 Kč


Na triatlon kemp v termínu od 24. 8. do 28. 8. 2020 je možné se přihlásit odkazem zde: 

https://detinakolech.cz/43-detsky-primestsky-cyklo-kemp-karlovy-vary-triatlon.html

 

Centrum kempu:    Karlovy Vary  -  Rolava

 • kemp je určen pro děti ve věku od 5 do 15 let
 • sportovní týden na kolech probíhá formou příměstského tábora a je zaměřený na BEZPEČNOST s jednodenními výlety, obratnostními soutěžemi, zdoláváním překážek, hrami na kole i bez kola, doplněno výtvarnými činnostmi a informacemi pro děti o jejich kole - např. Kde je řetěz?
 • zajištění stravy 3x denně (svačina, teplý oběd, svačina), pitný režim po celý den
 • završením týdne je obratnostní závod o věcné ceny s podívanou pro rodiče (čtvrtek 15:30)
 • menší děti naučíme bezpečně a plynule své kolo ovládat a větší děti zdolávat malé a velké překážky
 • kolo vám můžeme i zapůjčit

Program:

pondělí - pátek 8:00 - 16:30 

Doplňující aktivity:

bezpečnost, jízda terénem, pohyb po cyklostezce, údržba kola - dětské podání (něco o tom, jak kolo funguje, drobný servis), trénink na kole se známou osobností z oblasti sportu, kreslení, freeride ukázka, facepainting apod.

Jak se přihlásit?

 1. vyplnění on-line přihlášky
 2. telefonicky na čísle 607877791

Kapacita kempu je naplněná, když políčko s termínem zčervená.

Cena zahrnuje: 

 • program kurzu se zkušenými lektory
 • 2x denně svačinu a 1x denně teplý oběd
 • pitný režim
 • výuku jízdy přes překážky
 • Alexův odznak
 • sportovní vestu kempů
 • případné vstupy - výlet
 • náhradní program v případě velkého deště
 • nově úrazové pojištění, dříve jen připojištění
 • měřený obratnostní cyklo závod
 • závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením a možná i se lvem Alexem
   
 • při zaplacení do 20.5.2020 je cena kempu nejlevnější, následně - do 30.6. je kempovné o 400 Kč dražší (přihlášení v den kempu je možné, ale cena může být až dvojnásobná)
 • storno k odhlášení: 14 dní před kempem vracíme 70 % z ceny kurzu, pak do dne začátku kurzu vracíme 20 % ze zaplacené částky
 • sourozenecká sleva nebo sleva při návštěvě více termínů je 10 %

Jaké změny jsme podnikli oproti roku 2019 díky Vaší zpětné vazbě?:

možnost příchodu dětí od 7:30 do 9:00 a vyzvedávání dle potřeby rodičů do 16:30, přidání úložných prostor 

S dětmi obědváme:

Restaurace - Novissimo ***** (mapa)

 

Předběžný týdenní program:

 

8:00 - 8:20

8:30 - 11:45

 

13:00 -14:00

14:00 - 16:30

15:30 - 16:30

Pondělí rozcvička jízda na kole oběd kreslení bezpečnost,značky vyzvedávání dětí
Úterý rozcvička dopravní hřiště oběd beseda jízda na kole vyzvedávání dětí
Středa rozcvička cyklo výlet oběd hra cyklo překážky vyzvedávání dětí
Čtvrtek rozcvička překážky oběd facepainting závod, vyhlášení vyzvedávání dětí
Pátek rozcvička cyklo výlet oběd freeride ukázka koloběžky vyzvedávání dětí

 

Dětský příměstský cyklo kemp 2020 na Rolavě

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku jízdy na kolech, bezpečnost pohybu jednotlivců i skupin a jízdu přes cyklo překážky. Každý týden je veden zábavnou a naučnou formou. Obohaceny jsou o pestrý a bohatý doprovodný program. Na začátku týdne jsou děti rozděleny dle dovedností do menších skupinek, aby se mohly jejich schopnosti rozvíjet rychleji. Zúčastnění si mohou vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti, jízdu v lese i po cyklostezce. Dozví se o svém kole, jak funguje a jak o něj co nejlépe dbát. Každodenní výjezdy za dobrodružstvím na delší a kratší trasy doplňuje i fakt, že se z areálu děti s instuktory dostanou po stezce bez kontaktu s dopravními prostředky do lesa nebo k řece. Součástí pětidenního kempu je také jednodenní výlet, dle počasí s koupáním a odpoledními koloběžkami z Topsports centra. V případě zájmu lze přihlásit jednotlivce i sourozence jen na pár dní - řešíme individuálně. Pro děti  je rovněž připravena ukázka ,,show“ freeride jízdy a také samotný trénink/jízda/výlet se známým bajkerem nebo jiným českým sportovcem. O zábavu dětí se navíc stará náš maskot lev Alex. Vyvrcholením celého týdne je pak pro všechny zúčastněné rychlostně-obratnostní závod o věcné ceny, které jsou shodné pro všechny účastníky. Kempy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi pokročilé cyklisty.

Po celou dobu kempu se o Vaše děti starají vyškolení instruktoři společnosti Topsports, kteří jsou sami aktivními sportovci a mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi. Jsou školeni odborníky na práci s dětmi. 

Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 hodin a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází ve sportovním areálu Rolava pod zastřešenou plochou na in-line brulení (roh areálu směr Kaufland). Čas příchodu záleží na rodičích/prarodičích, děti můžete přivést v časovém rozmezí od 7:30 do 9:00 hodin dle Vašich časových možností. Děti odchází podle potřeby i písemných pokynů od rodičů kdykoli od 15:00 do 16:30 hodin. K dispozici jsou uzamčené prostory pro uschování kola po celé trvání kempu. Zahájením každého dne je rozcvička, která je sestavena z netradičních her a soutěží. Na začátku týdne rozdělujeme děti dle předvedených dovedností do menších skupinek, aby se mohly jejich schopnosti rozvíjet rychleji. 

V průběhu celého dne dbáme na pravidelný pitný režim dětí, který je zajištěn na místě i v restauraci. Dopolední svačina skládající se z pokrmů dle na místě vyvěšeného jídelníčku (např. chléb se šunkou a jablko) je společně s odpolední svačinou doplňkem k hlavnímu jídlu dne, na které chodíme do restaurace Novissimo (oběd - polévka a hlavní jídlo). Restauraci jsme pro vás označili hvězdičkami dle oblíbenosti rodičů a malé ankety z minulých let. Znázornili jsme její polohu i na mapě.

Každý z účastníků si u nás může zapůjčit kompletní vybavení, a to kolo a přilbu. Cena za cyklistický komplet na celý týden činí 550 Kč. Tento požadavek je potřeba vyplnit v on-line přihlášce nebo dodatečně přiobjednat před začátkem kempu.

Celková cena kempu zahrnuje kompletní program s výukou jízdy na kole, vstupné na výlet a atrakce, úrazové pojištění, pitný režim, denně teplý oběd a 2x svačinu (kromě celodenního výletu, kdy mají děti 2x svačinu a místo obědu vuřty, které si opékají), Alexův odznak, sportovní vestu kempů, měřený cyklo závod o věcné ceny a závěrečné překvapení. Zvýhodněná cena platí při provedení platby do 20. 5. 2020, následně se cena kempu zvyšuje. Slevu ve výši 10 % poskytujeme při přihlášení dítěte na více termínů nebo při přihlášení sourozenců. Slevy nelze sčítat a nejvyšší možná sleva je 10 %. V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70% ze zaplacené částky, poté (méně než 14 dní před začátkem kempu) 20 % ze zaplacené částky.

Cyklo kempy probíhají v Karlových Varech již čtvrtým rokem, letos ve třech týdnech, a proto pevně věříme, že si vyberete vyhovující termín. Pokud však není kolo pro Vaše děti dostatečně "IN", doporučujeme zúčastnit se některého z našich In-line kempů.

Partneři:

GOOD partners:
Logo MyQ Logo MyQ Logo MŠMT
Logo Rockmachine
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Gutovka
Ski škola Šmejdíř Černý důl Sportobchod.cz
KV City Rolava
Logo Kupkolo
Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše
powerslide Weleda maxinuta Koloběžky kostka Kolobka